Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Kompetencija

Mūsų žalioji koncepcija įrodė savo vertę per daugiau kaip 30 metų. 

Mes siūlome alternatyvių sistemų sprendimus paviršių technologijų srityje, skirdami ypatingą dėmesį tvarumui, darbuotojų saugai, sveikatai ir aplinkai kartu išlaikydami efektyvumą. 

Mūsų „BIO-CIRCLE“ dalių plovimo įrenginys įkūnija šią idėją; todėl jis sėkmingai tapo rinkos inovacijų lyderis. 

Mūsų sistemų sprendimai visuomet yra pagrįsti pavojų išvengimu, išteklių taupymu ir nuosekliai efektyviais valymo rezultatais. Mes prisiimame atsakomybę; todėl mes vertiname atsinaujinančių žaliavų naudojimą ir darome viską, kad pakeistume ir ir sumažintume pavojingų medžiagų kiekį. Todėl didelė dalis mūsų produktų yra be LOJ arba su sumažintu jų kiekiu ir nepažymėti pavojingų medžiagų etiketėmis pagal KŽP reglamentą. Be to, mūsų valymo sistemas yra lengva naudoti; be to, jos fiziškai palengvina darbuotojų darbą. 

Integruotos recirkuliacinės sistemos pailgina valymo skysčio eksploatacijos laiką. Be to, mūsų žemos temperatūros valikliai taupo energiją, nes duoda puikius valymo rezultatus jau aplinkos temperatūroje. 

Žinodami, kad esame atsakingi už savo aplinką, mūsų visiškai integruota aplinkos apsaugos valdymo sistema yra reguliariai sertifikuojama „Lloyd’s Register Deutschland GmbH“ pagal DIN ISO 14.001 standarto reikalavimus. Kaip ekologiškai orientuota įmonė mes ne tik skiriame didelį dėmesį optimaliam mūsų produktų darbui, tačiau ir siekiame maksimalaus suderinamumo su aplinka ir darbuotojų apsaugos. 

Esame kompetentingas partneris siekiant efektyvaus valymo ir suvirinimo. Mūsų įmonė siūlo savo technikos pardavimą, savo gamybą, taikymo technologiją ir mokslinių tyrimų ir plėtros skyrių. 

Mūsų klientai yra mūsų ateitis. 

Mes jau sukūrėme partnerių ir platintojų tinklą 55 šalyse ir platiname savo sistemų sprendimus visame pasaulyje. 

Mes siekiame nuolat tobulėti ir kurti į klientus orientuotas naujoves. 

Mes rūpinamės savo klientų interesais ir tikslais ir niekad nenustojame kurti ir tobulinti savo sistemas, produktus ir technologijas. 

Mūsų Klientai mums padeda optimizuoti esamus procesus ir plėtoti alternatyvas bei sprendimus, kurie dar labiau pagerintų jų darbą. 

Mes ne tik siūlome individualius sprendimus, bet ir visos sistemos sprendimus, kurie taikomi pačių įvairiausių paviršių valymui įvairiuose darbo sektoriuose. 

Mes reaguojame į konkrečius savo klientų pageidavimus. Be minimalaus pristatymo laiko, mes taip pat daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimui ir konsultavimui – tai atlieka gerai apmokyta ir kompetentinga komanda. Tokiu būdu mes savo klientams suteikiame visapusiškas paslaugas. 

Klientas gali vietoje gauti optimalų įvadą į mūsų produktus ir sistemas – tai daro mūsų pas klientus dirbantys vadybininkai ir techninio aptarnavimo specialistai. Be to, mūsų pas klientus dirbantys darbuotojai  bendradarbiaudami su klientais kuria jų atveju pačias veiksmingiausias sistemas. Savo būstinėje mes rengiame pristatymus ir apmokymus savo klientams ir platintojams. 

Mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros bei taikomųjų technologijų skyrius mūsų būstinėje gali atlikti užterštų dalių arba mūsų valymo vonių analizę. 

Be to, klientų aptarnavimo tarnyba maloniai atsakys į jūsų užklausimus ir suteiks su taikomosiomis technologijomis ir produktais susijusias konsultacijas. 

Mūsų komanda susipažįsta su naujais procesais, produktais, sistemomis ir technologijomis ir jų taikymu per reguliarius mokymus, seminarus ir susitikimus. 

Mūsų kontaktai

Mes palaikome savo klientus ir įvairiapusiškai padedame jiems visais aspektais. 

Kviečiame pasinaudoti mūsų žiniomis jūsų darbo srityje, susisiekite su mumis! 

Telefonas: +49(0)5241 9443-0 

Faksas: +49(0)5241 9443-44 

El. paštas: info@bio-circle.lt

Susisiekite