Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Inovatyvi plovimo sistema

Bio-Circle Surface Technology GmbH yra biocheminių prekių ženklas, jau 35 metus
reiškiantis su paviršių technologijomis susijusių inovacinių cheminių ir biotechnologinių produktų kūrimą, gamybą ir pardavimą.

Kompanija sukūrė, analogų neturinčią inovatyvią ir ekologišką plovimo sistemą. Kiekvienas, dirbantis, šiuo įrenginiu, suras, jo poreikius atitinkantį, detalių valymo sprendimą.  Joje išvalomos net ir labai užterštos detalės.

Bio Circle skysčiai su naturaliais mikroorganizmais.

Skysčiai Bio-Circle užtikrina švarą. Jie valo greitai ir efeektyviai. Sudėtyje esantys naturalūs mikroorganizmai skaido alyvą ir garantuoja ilgą naudojimo laiką bei valymo kokybę. Sudėtyje nėra tirpiklių, todėl išvengiama LOJ emisijų į aplinką ir užtikrinama atitiktis tirpiklių reglamento reikalavimams. Juos labai lengva ir saugu sandėliuoti ir transportuoti.

Bio-Circle skysčiai pritaikyti ilgalaikiam naudojimui, iki 4-6 vonelių. Net jei yra daug purvo, pasiekiamas geras valymo rezultatas. Kreipkites, parinksime Jums geeriausią sprendimą.

Dirbkime kartu tausodami aplinką!

DSC_4791