Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

FT linija

Greitai džiūstantis tirpiklių pakaitalas. 

Paskirtis

FT linijos valikliai dažniausiai naudojami paviršiaus paruošimo apdorojimui srityje ir šalina klijų likučius ar mašininės alyvos paliktus nešvarumus. Jie taip pat naudojami paviršiams valyti ir riebalams nuo jų šalinti prieš padengimą, klijavimą, ženklinimą ar lakavimą. Jie šalina likučius, neleidžiančius gerai prilipti prie paviršių klijuojamoms medžiagoms. Atliekant galutinį valymą veiksmingai pašalinami pirštų antspaudai, dulkės ir alyvos. 

FT valiklių savybės 

FT 100 ir FT 300 valikliuose nėra paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir jie dažniausiai naudojami lygiems ir blizgiems paviršiams, tokiems kaip stiklas ir metalas, valyti. FT 100 taip pat gali būti naudojamas maisto pramonėje.

FT 200 ir FT 400 valikliai yra be fosfatų ir laikinai apsaugo nuvalytus paviršius nuo korozijos. FT 200 greitai išgaruoja, o FT 400 taip pat šalina itin sunkiai įveikiamus nešvarumus. 

Antikoroziniai priedai apsaugo tarp riebalų šalinimo ir tolesnio apdirbimo procesų trumpai sandėliuojamus paviršius. Sudėtyje esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos yra biologiškai skaidžios pagal Ploviklių reglamento reikalavimus. 

Šarminiai FT linijos valikliai yra pagaminti vandens pagrindu ir veiksmingai pakeičia įprastus tirpiklius, celiuliozės skiediklius ir šaltus valiklius. Jie yra nedegūs ir išdžiūsta ant paviršiaus daug greičiau negu kiti vandens pagrindu pagaminti produktai. 

Šios linijos produktus paprasta naudoti, nes valikliai purškiami tiesiai ant paviršių. Jų nereikia skiesti ir  jie nepalieka jokių ruožų, dėmių ir iš esmės jokių žymių. 

Dėl sumažinto LOJ kiekio ir dėl to, kad pagal KŽP reglamentą valikliai neženklinami kaip pavojingi, jie nekelia pavojaus darbuotojų sveikatai ir saugumui bei tausoja aplinką. 

Todėl juos saugu naudoti ir nereikia jaudintis dėl darbuotojų sveikatos. 

Sudėtyje nėra pavojingų medžiagų, vadinasi valiklius paprasčiau sandėliuoti ir transportuotu, todėl sumažėja išlaidų. Vietoje tirpiklių naudojant vandens pagrindu pagamintus FT valiklius sumažėja ne tik šalinimo ir sandėliavimo išlaidų, bet ir mokymų, draudimo ir transporto išlaidų. Be to, lyginant su įprastais tirpikliais, optimaliai naudojamų valiklių sąnaudas galima sumažinti net iki 50 %. 

Daugiau

PRIVALUMAI

  • Naudojamas vietoje tirpiklių, celiuliozės skiediklių ir šaltų valiklių.
  • Valo nepalikdamas ruožų, dėmių ir likučių.
  • Greitai džiūstantis. 
  • Paruoštas naudoti. 
  • Neženklinamas kaip pavojingas pagal KŽP reglamentą. 
  • Sumažintas LOJ kiekis. 
  • Saugu ir paprasta naudoti. 
  • Be fosfatų ar paviršiaus aktyviųjų medžiagų. 
  • Geriau tausoja aplinką ir nekenkia darbuotojų sveikatai ir saugumui.
  • Be pavojingų medžiagų, todėl ekonomiškesnis. 
PRODUKTAI
FT 100
-
FT 300
-
FT 200
-
FT 400
-