Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

CLEAN BOX linija

Įvairios CLEAN BOX versijos yra skirtos ne tik mažoms, bet ir didelėms bei gremėzdiškoms detalėms veiksmingai plauti. Tai reiškia, kad sistema gali būti taikoma įvairiose gamyklos ir gamybos srityse, pavyzdžiui, techninės priežiūros, mašinų gamybos ar komercinės statybos srityse. Dėžės CLEAN BOX išsiskiria uždaro ciklo sistema, paprastu tvarkymu ir žemos temperatūros ploviklių naudojimu. 

Naudojant sistemas CLEAN BOX apsaugoma ne tik aplinka, bet ir darbuotojai. Kiekvienoje dėžėje yra uždaro ciklo sistema, pailginanti ploviklio eksploatavimo trukmę. Tiekimo pompa tiekia plovimo skystį per plovimo šepetėlį, o po to skystis grąžinamas atgal į talpą. Naudojant mobilią dėžę CLEAN BOX detalės gali būti iškeliamos naudojant panardinimo krepšį, o plovimo skystis lieka dėžėje. 

Be to, sistemos CLEAN BOX yra specialiai pagamintos taip, kad jas būtų paprasta valdyti ir tvarkyti, taip tausojant darbuotojų fizinę jėgą. 

Naudojat šias sistemas taip pat sumažinamos energijos sąnaudos, nes nešvarumai veiksmingai pašalinami jau kambario temperatūroje. Šioms įvairioms sistemoms ypač tinka „CLEAN Blue“ linijos plovikliai, tokie kaip „CB 100 Blue“. 

Visas dėžes galima uždengti dangčiu, kad nesklistų kvapas ir neišgaruotų plovimo skystis. 

Sistemos CLEAN BOX yra susijusios tarpusavyje ir tenkina įvairius darbo vietos keliamus reikalavimus. 

CLEAN BOX, „CLEAN BOX Mobil“ ir „CLEAN BOX Flow“ yra skirtos mobiliam nedidelių detalių valymui. Be to, šios dėžės taupo vietą, nes gali būti dedamos viena ant kitos.  

„CLEAN BOX Max 1“, „CLEAN BOX Max 2“ ir „CLEAN BOX Flex“ sistemos yra skirtos nešvarumams šalinti nuo didelių detalių. 

Sistemose „CLEAN BOX Mobil“ ir „CLEAN BOX Flex“ sumontuoti vežimėliai, todėl jas patogu stumti į atskiras darbo vietas. Sistemas CLEAN BOX lengva nešti, nes jos turi rankenas. Didesnes plovimo platformas „Max 1“ ir „Max 2“ galima transportuoti padėklų vežimėliu. Taigi plaunamų detalių nereikia transportuoti į plovimo stotį, todėl išvengiama papildomos rizikos, kurią kelia didelės ar sunkios detalės. 

Sistemų CLEAN BOX apžvalga 

Toliau nurodytos sistemos tinka naudoti su vandens pagrindu pagamintais rūgštiniais ir šarminiais valikliais. 

 • CLEAN BOX Dėžės patogios, lengvai naudojamos, kraunamos viena ant kitos ir taupančios vietą. Nešiojamos, nes turi rankenas. 

 • „CLEAN BOX Mobil“ Prie plovimo dėžės primontuotas vežimėlis, taigi dėžę lengva stumti į darbo vietą. 

Toliau nurodytos sistemos dėl sumontuotų elektroninių detalių gali būti naudojamos tik su vandens pagrindu pagamintais šarminiais plovikliais. 

 • „CLEAN BOX Flow“ Dėl integruotos akumuliatoriaus varomos pompos ir plovimo šepetėlio dėžėje lengviau plauti rankiniu būdu. Plovimo skystis filtruojamas per kelių drenažų sistemą, todėl pailginama jo eksploatavimo trukmė. Sistemą sudaro dėžė ir transportavimo vežimėlis, taigi dėžę lengva nuvežti iki plaunamų detalių. Ant vežimėlio taip pat yra vietos kanistrams ar darbinėms detalėms. 

 • „CLEAN BOX Max“ Dideles dalis galima dėti ant plovimo platformos ir plauti rankiniu būdu naudojant srautinį antgalį su integruotu plovimo šepetėliu. Didelė plovimo dėžė gaminama dviejų dydžių – „Max 1“ ir „Max 2“. 

 • „CLEAN BOX Flex“ Modelis „Flex“ yra panašus į modelį „CLEAN BOX Max“ ir yra skirtas didelėms darbinėms detalėms plauti. Šio modelio dydį galima didinti pagal poreikį ir jame sumontuotas surinkimo latakas, atitinkantis WHG (Vokietijos vandens išteklių akto) reikalavimus. 

Daugiau

PRIVALUMAI

 • Skirta pirminiam nedidelių ir nepatogių detalių valymui. 
 • Ilga ploviklio eksploatavimo trukmė dėl uždaro ciklo sistemos. 
 • Nereikalauja daug fizinių jėgų. 
 • Paprasta naudoti ir transportuoti. 
 • Taupo energiją nes naudoja ploviklius „CLEAN Blue“. 
 • Tinka įvairioms naudojimo sritims. 
PRODUKTAI
CLEAN BOX Max 1
-
CLEAN BOX Max 2
-
CLEAN BOX Flex
-
„Clean Box“ su dangčiu, panardinamu krepšiu
-
„Clean Box“ su dangčiu, panardinamu krepšiu ir vežimėliu
-
„Clean Box“ su dangčiu, panardinamu krepšiu ir stabdžiais
-
CLEAN BOX Flow
-