Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

CB 100 linija

Paruošti naudoti plovikliai ir riebalų šalinimo priemonės „Nature Boost“, pasižyminčios natūraliomis riebalus tirpinančiomis savybėmis ir skirtos rankiniam ir mechaniniam naudojimui. 

Veiksmingi, kaip pavojingi neženklinami CB 100 linijos plovikliai yra pagaminti taip, kad teiktų maksimalią apsaugą darbuotojams ir iki minimumo sumažintų neigiamą poveikį aplinkai. Atsinaujinančių žaliavų ir vandens pagrindu pagaminti plovikliai be tirpiklių arba su mažesniu tirpiklių kiekiu tinka itin sunkiai įveikiamiems nešvarumams ir paviršiaus likučiams šalinti pramonės ir prekybos srityje. 

Nuo plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir kitų metalinių paviršių natūraliai ir saugiai šalinami specialūs, sunkiai įveikiami riebalai, gumos žymės, bitumo ir vaško likučiai, alyva ir pastos. Plovikliai nepažeidžia detalių paviršių ir grąžina jiems originalią išvaizdą. Jie yra paruošti naudoti, todėl išvengiama maišymo klaidų ir išnaudojamos visos jų plovimo savybės. 

Jie yra ekologiška alternatyva plovikliams, kurių sudėtyje yra LOJ ir parafino, ir tinka naudoti metalo apdirbimo pramonėje, automobilių ir aerokosminėje pramonėje, techninės priežiūros bei techninio aptarnavimo srityse, pvz., keleivių ir krovinių transportavimo srityje. Puikios tirpinimo savybės užtikrina gerą net ir sunkiai įveikiamų riebalų, alyvos, klijų ir dažų šalinimą nuo formų ir komponentų bei padeda paruošti detales tolesniam apdorojimui. CB 100 linijos plovikliai yra perdirbami ir nedegūs, todėl jie taip puikiai tinka detalėms plauti rankiniu ir mechaniniu būdu, pvz., detalių plautuvuose BIO-CIRCLE ar įrenginyje „CLEAN BOX Max“, ir mašinų detalių ir variklių techninei priežiūrai ir techniniam aptarnavimui atlikti. Plovikliai pasižymi ilga eksploatavimo trukme, kurios metu nekinta ekologiškas ir naudotojams pritaikytas jų valymo našumas. 

Daugiau

PRIVALUMAI

  • Šalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, tokius kaip specialūs sunkiai pašalinami tepalai, gumos žymės, bitumo ir vaško likučiai, alyva ir pastos. 
  • Skirti variklių techninei priežiūrai. 
  • Pasižymi stipriomis tirpinimo savybėmis ir nuolatiniu geru plovimo našumu. 
  • Pasižymi ilga eksploatavimo trukme ir yra perdirbami. 
  • Pakeičia parafiną ir tirpiklius. 
  • Neženklinamas kaip pavojingas pagal KŽP reglamentą. 
  • Skirti rankiniam ir mechaniniam naudojimui. 
PRODUKTAI
CB 100
-
CB 100 Alu
-