Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

BIO-CIRCLE L linija

Vandens pagrindu pagaminti skysčiai BIO-CIRCLE be tirpiklių yra specialiai skirti naudoti ir rankinio, ir mašininio detalių plovimo sistemose BIO-CIRCLE. Jie taip pat lengvai, greitai, saugiai ir ekologiškai plauna ypač nešvarias detales. Patogus naudoti, ekologiškai suderinamas ir ekonomiškas plovimo tirpalas veiksmingai šalina alyvą, tepalą ir nešvarumų daleles nuo komponentų, darbinių detalių, motorų ir variklių. Šalinami net ir sunkiai įveikiami nešvarumai, tokie kaip mašininė alyva, plovimo aušalai, apsaugos nuo korozijos priemonės, tepalai ir panašūs teršalai. 

Skysčiai yra paruošti naudoti, taigi išvengiama netinkamo skiedimo ir nepastovios kokybės rizika, o reguliari vonios analizė yra nebereikalinga. Sudėtyje esantys natūralūs mikroorganizmai biologiškai suardo tepalų ar alyvos nešvarumus; alyva suskaidoma į CO2 ir vandenį.  Taip užtikrinamas kruopštus detalių plovimas, ilga detalių eksploatavimo trukmė, ilga skysčio naudojimo trukmė ir nuolatinis plovimo veiksmingumas. Lyginant su šaltais valikliais, BIO-CIRCLE skysčių naudojimo trukmė yra keturis kartus ilgesnė. Be to, geri valymo rezultatai gaunami net ir esant dideliam nešvarumų kiekiui. 

Neutralaus pH vandens pagrindu pagaminti plovimo skysčiai nepažeidžia paviršių ir jais galima valyti visas medžiagas nuo plastmasės iki plieno. Be to, specialūs antikoroziniai priedai laikinai apsaugo išplautas detales. 

Sudėtyje esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos atrinktos atsinaujinančių žaliavų pagrindu. Plovimo skysčių sudėtyje nėra tirpiklių, jie neskleidžia LOJ emisijų ir atitinka LOJ Direktyvos reikalavimus. Skysčių nereikia ženklinti kaip pavojingų pagal KŽP reglamentą, todėl jie nepažeidžia paviršiaus (nesukelia korozijos) ir juos lengva ir patogu naudoti, sandėliuoti bei transportuoti. Skysčiai BIO-CIRCLE nekelia pavojaus nei žmonėms, nei aplinkai bei pasižymi efektyvumu ir ekonominiu veiksmingumu. Tai aktyvus indėlis į profesinę saugą ir aplinkos apsaugą. 

Daugiau

PRIVALUMAI

  • Nepažeidžia medžiagų. 
  • Nesukelia korozijos (sudėtyje yra antikorozinių priedų). 
  • Be LOJ.
  • Be aplinką teršiančių medžiagų, neženklinami kaip pavojingi. 
  • Vandens pagrindu pagaminti plovikliai. 
  • Valo paviršiaus aktyviųjų medžiagų pagrindu. 
  • Šalina alyvą, tepalą ir nešvarumų daleles. 
  • Sudėtyje yra natūralių mikroorganizmų. 
  • Suskaido alyvą ir tepalą.  
  • Ilgai išliekantis poveikis, mažiau atliekų. 
PRODUKTAI
BIO-CIRCLE L
-
BIO-CIRCLE L ULTRA
-

Atitikimo valiklis

BIO-CIRCLE L
BIO-CIRCLE L
BIO-CIRCLE L yra novatoriškas veiksmingas ploviklis su...
BIO-CIRCLE L ULTRA
BIO-CIRCLE L ULTRA
„BIO-CIRCLE L Ultra“ yra ypač stiprus ploviklis, skirtas...

MATCHING ACCESSOIRIES 

Perfectly equipped at all times 

With the original accessories for your BIO-CIRCLE product you’re always on the safe side, be it stainless steel inserts, brushes or filters.

To the accessories overview

Ką sako klientai:

Bio-Circle tvätten står i vårt lackeri och används där i vår underhållsavdelning, vi använder den för att rengöra våra applicerings system i PVC....

Bio-Circle tvätten står i vårt lackeri och används där i vår underhållsavdelning, vi använder den för att rengöra våra applicerings system i PVC. Applicerings systemet behöver regelbunden rengöring och det görs nu enbart i vår Bio-Circle tvätt. Då vi genom åren tvättat med många olika utrustningar har Bio-Circle Liquid visat sig vara den absolut bästa.
Visi atsiliepimai

APLINKOS APSAUGA IR KOKYBE

Aplinkos apsauga ir kokybė

„Mūsų nuomone, savanoriškas dalyvavimas šioje aplinkos apsaugos valdymo sistemoje yra teisingas būdas siekiant nuolat tobulinti aplinkos apsaugą.” Birgit Große, generalinis direktorius Vokietijoje

Daugiau

Making Green Work

„Mums tvarumas reiškia atsakomybės prisiėmimą už mūsų verslo ir socialinius veiksmus, taip pat ir už visas aplinkosaugos problemas.“ Ulrich Berens, Priežiūros valdybos pirmininkas

Sužinokite daugiau